Після завершення навчання Саґа вирішила долучитися до волонтерської діяльності в UiE у Львові, керуючись бажанням зробити вагомий внесок і краще зрозуміти ситуацію в регіоні. Відтоді вона брала участь у кількох проєктах, зосереджених на сфері охорони здоров’я, приділяючи особливу увагу посиленню залученості у Швеції.